top of page

Kura būs stilīgākā klase ZZ čempī?Tas superīgais laiks, kad ZZ Čempionāts rit pilnā sparā. Kamēr cītīgi pildāt Pusfināla uzdevumus un lielais ZZČ Fināls ir vēl tikai priekšā, dodam vienu vienīgo padomu, kā kļūt par īstu ZZČ nindzju!

IZVEIDOJIET KLASES VIENOTO APĢĒRBU JEB MERČU!


Pavisam nopietni. Kāpēc? Te ir 5 būtiskākie ieguvumi:


KLASE KĀ KOMANDA

Merčs veido piederību un parāda, kas starp tiem tūkstošiem piederi pie tās superkomandas, kam ir tāds pats apģērbs kā man. Tas paceļ kopības sajūtu nākamajā līmenī un liek izjust vienotību konkrētai komandai, ko sauc par KLASI.


KLASE KĀ DAĻA NO...

Paņemiet līdzi uz čempi skolas un pilsētas garu, auru un svētību! Merčs ar godu un lepnumu reprezentē mājas - pilsētu un skolu. Lai visi zina, kuri ir čempī!


MERČS DOD SUPERSPĒJAS

Paskatieties ZZ čempionāta galerijās! Ar kausiem pozē, visjaudīgāk izpilda uzdevumus, ar visplatākajiem smaidiem priecājas un vislielāko jautrību izstaro klases, kam ir vienots vizuālais tēls. Tas nav zinātniski pierādīts, bet ja nu tieši šī ir panākuma atslēga un ja nu merčs dod papildus superspējas?


VIENOTS IMIDŽS

Mūsu merčs ir tik kvalitatīvs, ka vēl 12. klases izlaidumā varēsiet pozēt kā ar jaunu. Ne tikai ZZČ, bet arī skolas un pilsētas pasākumos un konkursos turpmāk visi teiks: "wooow, cik viņi ir forša klase!"PRAKSTISKS IEGUVUMS

Vieglāk atrast savējos un smukākas bildes.


Jaudīgi, vai ne? OK, bet tagad par piedāvājumu...


  • Ja esi skolotājs vai klases līderis, neuztraucies - Tev nebūs jāvāc nauda, jo mēs nodrošināsim visus maksājumus mūsu mājaslapā.

  • Apģērbs 80-100% kokvilna: mīksti, forši, komplimentējama kvalitāte.

  • Noturīga druka visdažādākajās krāsās.

  • Spēks ir komandā! … un arī atlaides. Ja pērkat kā klase, cenas ir super izdevīgas.

  • Sadarbībā ir jauda, tāpēc visi kopā liksim galvas un veidosim perfekto klases vienotā tēla dizainu - sakomunicēsim, lai savienotu mūsu radošos prātus.

  • Un jā, visu nosūtīsim gandrīz līdz namdurvīm jeb skoldurvīm.

  • Tomēr māc šaubas, vai tiksiet finālā? Piedāvājam izstrādāt klases dizainu un maketu bez maksas, lai 27. aprīlī, uzreiz pēc rezultātu paziņošanas, varam sākt jau ražošanu. Tomēr, ja veiksme neuzsmaidīs un finālā netiksiet, jums vismaz būs klasei izstādāti jau digitāli dizainu ar iespēju pasūtīt jebkurā brīdī. Drošība!


Jūs jau esat čempiņi, jo ikdienā visi esam čempioni kādā jomā. Mēs - vienota apģērba ražošanā skolām un komandām - , taču, lai uzvarētu, visiem čempioniem ir jāapvienojas vienā saliedētā komandā. Garīgi, fiziski, vizuāli. Ceļā līdz uzvarām visām detaļām ir nozīme.

Tagad skrien un pastāsti par šo savai klasei un sazinieties ar mums, jo piedāvājums spēkā pirmajām 15 klasēm, kas pieteiksies!
Miljons veiksmes un turam īkšķus par visu jūsu iekļūšanu finālā! Lai uzvar stiprākie! Un stilīgākie...

www.myschoolmerch.lv

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page