top of page
MŪSDIENĪGA PIEDERĪBA SKOLAI (1).png
 • Cik tas izmaksā skolai?
  Finansiāli absolūti neko! Visi procesi - anketēšana un datu analīze, dizaina un kataloga izstrāde, kampaņa jeb mārketinga izstrāde - ir bez maksas. Nekādi skolēnu, vecāku, vadības ieguldījumi vai budžeti un pašvaldības atbalsti!
 • Ko tas prasa no skolas un tās vadības?
  Pavisam vienkārši - atbalstu un uzticību savējiem.
 • Vai anketēšanas posmā tiek iesaistīti arī skolēnu vecāki?
  Anketēšanas mērķa auditoriju mēs ļaujam izvēlēties skolai. Anketu ir pielāgojama un atbilstoša visiem: vecākiem, absolventiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un personālam, skolēniem. Ir iespēja veikt ankētēšanu arī atsevišķās vecuma grupās, piemēram: sākumskola, pamatskolas, vidusskola.
 • Cik ilgs ir ieviešanas process?
  Projekta ieviešanas ilgums ir mainīgs dažādām skolām, taču, veiksmīgi īstenojot anketēšanu, dizaina un kataloga izstrādi, mēneša laikā skolas atribūtikas piedāvājums var tikt īstenots. Ar katru skolu tas ir individuāls process, jo mūsu interesēs ir, lai noslēgumā mēs nonāktu pie viskvalitatīvākā un vislabākā rezultāta.
 • Vai varam veikt anketēšanu un tad saprast, vai merch mūsu skolā ir aktuāls?
  Protams! MySchoolMerch nodrošinās anketas pielāgotas tieši Tavai skolai, lai veiktu izpēti, cik aktuāla ir merch ideja skolā, kā arī kādas ir skolas piederīgo vēlmes atribūtikas piedāvājuma izveidei.
 • Kā varēs saņemt pasūtījumu?
  Izvēle Tavās rokās: saņemt skolā vai arī nosūtīsim uz izvēlēto pakomātu. Par citiem piegādes veidiem, lūgums, sazināties ar mums vai skolas pārstāvi. Mēs spēsim pielāgoties!
 • Cik maksā piegāde?
  Piegāde uz skolu ir absolūti bez maksas. Ja vēlies piegādi uz kādu no pakomātiem Latvijā, papildus samaksa ir 2,88 EUR (S izmēra pakomāts).
 • Kad varēs saņemt pasūtījumu?
  Pasūtīto preci varēs saņemt 2-4 nedēļu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma. P.S. Var gadīties, ka pasūtīto produktu varēsi saņemt jau nākamajā dienā, ja vien prece būs pieejama skolā. Piemēram, pudele un auduma somas.
 • Kā var iegādāties?
  Visas preces var iegādāties merch platformā myschoolmerch.lv, meklējot savas skolas sadaļā. Izdomā, ko visvairāk vēlies iegādāties, atrodi vajadzīgo krāsu un izmēru, pievieno grozam, atzīmē piegādi, veic apmaksu. Volā - preču iegāde ir veikta.
 • Vai ir pieejami arī citi apģērbi, izmēri, krāsas?
  Šobrīd ir pieejami apģērbi, izmēri un krāsas, kas ir norādītas mājaslapā. Ja Tev ir idejas jebkāda veida papildinājumiem vai esošā piedāvājuma uzlabošanai, mēs būsim priecīgi to apriest un izrunāt. Droši sazinies ar skolas pārstāvjiem vai mums!
 • Ko darīt, ja ir pasūtīts nepareizs izmērs?
  Diemžēl nevaram garantēt, ka preci būs iespējams samainīt, jo ražošana notiek pēc “print on demand” principa jeb tiek ražots tik, cik pasūtīts. Ja ir vēlme samainīt izmērus, lūgums sazināties ar mums vai skolas pārstāvjiem, kuri būs priecīgi palīdzēt, atrodot kompromisu, ja tāds būs iespējams.
 • Vai ir iespējams mainīt preces, anulēt vai koriģēt apstiprinātā pasūtījumā?
  Mainīt preču izmērus, modeļus vai krāsas, kā arī anulēt vai koriģēt pasūtījumu ir iespējams tikai tad, ja prece jau nav uzražota un/vai izsūtīta. Sazinieties ar mums vai skolas pārstāvjiem, lai precizētu par iespējām!
 • Kā es varu zināt, ka mans pasūtījums ir veikts?
  Veicot pasūtījumu, saņemsi apstiprinājuma ziņu norādītājā e-pastā, kur pielikumā tiks pievienots rēķins. Ja ziņu nesaņem, lūgums apskatīties visās e-pasta mapēs, arī spamā, jo pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu, kad tiek saņemts maksājums pilnā apmērā. Ja šādu e-pastu nesaņem, lūdzu, sazinies ar mums - info@myschoolmerch.lv
 • Kāda veida druka tiek izmantota?
  Tiek izmantotas dažāda veida drukas tehnikas: sietspiede, termodruka, fotodruka, gravēšana. Viss ir atkarīgs no dizaina, preces un skaita, cik vienas kampaņas laikā kopā pasūtīts no skolas. Ja koppasūtījums ir: >20 gab. - izmantojam sietspiedes drukas tehniku <20 gab. - izmantojam termodrukas tehniku Tautas valodā sakot, abas drukas ir kvalitatīvas un ar neapbruņotu aci atšķirība nav saskatāma.
 • Kā var atrast piemērotāko izmēru?
  Pie katra produkta ir norādīta atbilstošā izmēru tabula. Ja apjūc centimetros, varam teikt, ka visi produkti ir atbilstoši Eiropas izmēru standartiem, taču ņem vērā, ka preces ir arī unisex jeb piemērotas abiem dzimumiem, tāpēc meitenēm izmērs var būt nedaudz oversize jeb lielāks un platāks.
 • Vai ir iespējams cits drukas dizains?
  Katras skolas dizains ir standartizēts, jo viena no merch vērtībām ir vienotība - arī krāsās un apdrukas dizainā -, tomēr, ja ir kādas individuālas vēlmes apdrukai, lūgums sazināties ar skolas pārstāvjiem vai mums. Ja Tev ir idejas jebkāda veida papildinājumiem vai esošā dizaina uzlabošanai, mēs būsim priecīgi to apriest un izrunāt. Droši sazinies ar skolas pārstāvjiem vai mums!
 • Kas ir produktu ražotāji?
  Lielākā daļa produkti no lielākajiem ražotājiem un vairumtirgotājiem Eiropā - Russel. Sadarbojamies arī ar zīmoliem, kā Malfini, Elevate, Stanley/Stella.
 • Kādos gadījumos ir iespēja atgriezt pasūtījumu?
  Produkts tiek samainīts pret citu, ja: • ir kāds ražotāju vai piegādātāju nepamanīts defekts • piegādātā prece neatbilst veiktajam pasūtījumam • citos gadījumos, vienojoties ar skolas pārstāvjiem. Ja ir radušās kādas problēmas, lūgums sazināties ar skolas pārstāvjiem, kuri būs priecīgi palīdzēt, atrodot kompromisu, ja tāds būs iespējams.
 • Kā es varu samaksāt par savu pasūtījumu?
  Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts, kura pielikumā būs informācija par pasūtījumu un rekvizīti, uz kuriem jāveic pārskaitījums. Pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc tā apmaksas.
 • Kā varu zināt, ka apmaksa ir veikta?
  Par apmaksu tiek uzskatīts laiks, kad pārskaitītā nauda ir ienākusi izpildītāja kontā. Ja veicat pārskaitījumu no kādas citas bankas konta, ātrākai pasūtījuma apstrādei lūgums iesūtīt maksājuma uzdevumu uz epastu: info@myschoolmerch.lv Kad apmaksa tik saņemta pilnā apmērā, saņemsiet e-pastu, ka pasūtījuma statuss ir mainīts uz “apmaksāts”.

Biežāk uzdotie jautājumi

bottom of page